Architektura i nowoczesne budownictwo – Frank Harmon wykład na NC State University

Jest założycielem i dyrektorem Frank Harmon Architect PA, wielokrotnie nagradzanej, LEED AP, zielonej architektury architektonicznej założonej w 1985 roku.
Harwell Hamilton Harris wykład jest bezpłatny i otwarty dla publiczności.
Parking jest dostępny w parkingu na parkingu Koloseum.
Ograniczony parking można również znaleźć na parkingach Riddick lub Peele po godz.
17.00.
Parkowanie wzdłuż ulic kampusu jest zabronione, o ile nie zaznaczono inaczej.
Więcej informacji na temat wykładu można uzyskać pod numerem 919.515.8350.
[hasła pokrewne: przydomowe oczyszczalnie ścieków, szamba betonowe, panele fotowoltaiczne ]