Oczyszczalnia ścieków i panele
Ekologiczne gospodarstwa – podstawy budowlane

Budownictwo i architektura : AD Round Up: Biura Część III

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Badania wykazały, że Twoje środowisko pracy może wpływać na twoją wydajność.
Nie sądzę, że ludzie pracujący w tych biurach mają tego rodzaju problem.
Sprawdź pozostałe cztery po przerwie.
NORTH / Skylab Architecture NORTH nie jest agencją reklamową.
Są zespołem projektantów, pisarzy, dyrektorów kreatywnych, filmowców i twórców muzyki połączonych z ekspedycyjną siłą lądującą w Pacific Northwest.
Poprosili Skylab Architecture, aby pomógł im stworzyć przestrzeń, która nie była biurem (czytaj więcej.) Budynek biurowy Rijkswaterstaat / Paul de Ruiter Biurowiec Rijkswaterstaat (RWS) mieści biura, centrum kryzysowe, archiwa państwowe i 100% gwarancji centrum komputerowe, które w razie niebezpieczeństwa może kierować wszystkimi bramami śluzy w prowincji Zeeland, w tym w zakładach Delta.
Wykorzystuje się zrównoważone procesy budowlane, naturalne materiały i energooszczędną technologię (czytaj więcej.) TBWA / Hakuhodo Offices / KDa Gotowy projekt nowej powierzchni biurowej T / H był kreatywnym przedsiębiorstwem zajmującym się ponownym wykorzystaniem i wspólnym przedsięwzięciem TBWA, globalna firma reklamowa i Hakuhodo, druga co do wielkości agencja reklamowa w Japonii.
Ich nowa powierzchnia biurowa znajduje się w dość nietypowym i wyjątkowym budynku: duży, ośmiopiętrowy kompleks rozrywkowy w centrum Tokio (czytaj dalej.) Główna siedziba Marchesini / LAN Architektura Głównym celem programu jest zbadanie związku między budynkiem a budynkiem.
jego otoczenie oraz między użytkownikiem budynku a krajobrazem.
Jednym z głównych problemów projektowych była adaptacja i zawłaszczenie budynku.
Miejsce zsuwa się trzy metry w kierunku zachodnim, oferując atrakcyjne widoki na sąsiednie wzgórza (czytaj dalej.) Biuro Akt Publicznych Kanton Basel-Landschaft / EM2N Biuro Akt Publicznych jest zbiorową pamięcią życia politycznego, gospodarczego i kulturalnego kantonu .
Najważniejsze jest odpowiednie położenie miejskie i odpowiednia ekspresja architektoniczna.
Obecna lokalizacja istniejącego budynku pośród mniejszych i większych budynków mieszkalnych odciętych od centrum miasta przez linię kolejową, nie pozwala na wyrażenie publicznego charakteru instytucji (czytaj więcej.)
[przypisy: przeciski pod drogami, instalbud trzebinia, okna rehau opinie ]
[patrz też: badania geotechniczne gruntu, komody allegro, ile wat na m2 ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: badania geotechniczne gruntu ile wat na m2 komody allegro