Oczyszczalnia ścieków i panele
Ekologiczne gospodarstwa – podstawy budowlane

Budownictwo wczoraj i dzis : La Isla House / Llosa Cortegana Architects

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Dzięki uprzejmości Llosa Cortegana Arquitectos Architekci: Llosa Cortegana Arquitectos Lokalizacja: Lima, Peru Rok budowy: 2011 Obszar projektu: 269,65 m.
Zdjęcia: Dzięki uprzejmości Llosa Cortegana Architects + 20 W ostatnich latach rozwój urbanizacji mieszkaniowych na południu Lima, tworzy lokalizacje dla projektu mieszkaniowego nieco od morza, więc teraz domy muszą odtworzyć życie na plaży z innych scenariuszy.
Projekt ten jest odpowiedzią na wyzwanie, jakim jest życie nad morzem, ale otoczone pejzażem drzewnym i mające życie wewnętrzne i zewnętrzne, które nie odczuwałoby braku stałego widoku na morze.
Tak więc, idea opracowana w trakcie procesu projektowania miała mieć amplitudę we wnętrzu domu, stworzoną z elastyczności przestrzeni społecznej w zależności od użytkowania i interakcji rodzinnych na co dzień.
Dzięki uprzejmości Llosa Cortegana Arquitectos Przestrzenność przestrzenna jest generowana przez wstawienie patio z drzewem jako kontynuacją zewnętrznego krajobrazu i przez rozwijanie dwóch sąsiednich przestrzeni, które utrzymują życie towarzyskie domu.
Przestrzeń jest wzmocniona przez brak obudowy i widok jest skierowany na zewnątrz.
Dzięki uprzejmości Llosa Cortegana Arquitectos Dom jest zamieszkały w jego wnętrzu, ale stale połączony z zielonym krajobrazem, który go otacza.
Wejście jest przesunięte, generując.
Zero.
przestrzeń, moment pauzy, która spogląda w kierunku drewnianego zakrętu, który przecieka na zewnątrz.
Dzięki uprzejmości Llosa Cortegana Arquitectos Dom jest pustką we wnętrzu masy, przestrzeń powiększona przez płynność widoku i jego surową materialność, która pozwala nam sądzić, że korzystanie z architektury nie jest obrazem, ale codziennym doświadczeniem jego przestrzenie.
Dzięki uprzejmości Llosa Cortegana Arquitectos Plan pierwszego piętra 01
[hasła pokrewne: żuraw warsztatowy, projekt przychodni lekarskiej, kostka brukowa libet ]
[podobne: ciężar prętów, deskowanie, współczynnik przenikania ciepła styropian ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: ciężar prętów deskowanie współczynnik przenikania ciepła styropian