Kącik architekta – Cornell wypuszcza wstępne renderingi NYC Tech Campus

November 1st, 2018

Centralna kampusowa esplanada z dużą otwartą przestrzenią, kluczową cechą proponowanego planu kampusu.
.
Kilograf Aby uczcić początek siedmiomiesięcznego przeglądu użytkowania gruntów, Cornell wydał wstępne wizualizacje pierwszego budynku akademickiego planowanego dla Cornell Tech.
nowy światowej klasy kampus technologii i przedsiębiorczości w Nowym Jorku, który został zaplanowany przez Skidmore, Owings and Merrill (SOM).
Współczesny kampus dąży do ponownego przemyślenia środowiska akademickiego, priorytetowego potraktowania efektów działalności środowiskowej i wykorzystania unikalnej sytuacji miejskiej wyspy Roosevelta.
W maju laureat Nagrody Pritzkera, Thom Mayne, założyciel Morphosis, został wyznaczony na architekta pierwszego zabytkowego budynku, który przygotuje kampus dla kampusu węglowego.
Kontynuuj po przerwie, aby dowiedzieć się więcej.
- Tak jak Cornell Tech będzie pionierem nowych podejść do badań i edukacji, nasz kampus nie będzie wyglądał jak żaden inny kampus uniwersytecki, który istnieje dzisiaj.
powiedział Daniel Huttenlocher, dziekan Cornell Tech.
Jesteśmy zdeterminowani, aby wprowadzać innowacje w każdym aspekcie rozwoju, od sposobu, w jaki studenci, wykładowcy, naukowcy, przemysł i społeczność są ze sobą przeplatane, do zrównoważenia naszych budynków i ich kultowej architektury.
Techniczny plac, z pierwszym budynkiem akademickim i proponowaną osłoną przeciwsłoneczną w tle.
.
Kilograph Budowa na wyspie Roosevelt ma się rozpocząć w 2014 r., A pierwsza faza tego kampusu zostanie otwarta w 2017 r.
Obecne plany dotyczące fazy I obejmie pierwszy budynek akademicki, budynek korporacyjnej kolokacji, centrum edukacji wykonawczej z hotelem udogodnienia, budynek mieszkalny dla studentów, wykładowców i pracowników, a także więcej niż jeden akr publicznej otwartej przestrzeni.
Zaprojektowany przez Morphosis budynek akademicki będzie obejmował najnowsze osiągnięcia w dziedzinie ochrony środowiska, takie jak energia geotermalna i energia słoneczna, aby osiągnąć zero netto i zebrać tyle energii, ile zużywa.
Renderowanie wnętrza pierwszego akademika, z widokiem na East River i 57th Street na Manhattanie.
.
Morphosis Bujny kampus ma być otwarty dla wszystkich.
Nowy spacer dla pieszych, łączący kampus z miastem, otworzy się na serię dużych przestrzeni publicznych.
Trasa esplanady uchwyci widoki na panoramę Manhattanu i Queens, ponieważ łączy się z nowo wybudowanym parkiem Czterech Wolności w Southpoint i Kahn na południowym krańcu wyspy.
który zostanie otwarty w tym miesiącu, więcej informacji tutaj.
Po ukończeniu w 2037 roku, kampus będzie obejmował do 2,1 miliona metrów kwadratowych, w których mieszka około 2000 studentów studiów stacjonarnych.
przez Cornell News Technics plaza, z pierwszym akademickim budynkiem i proponowaną osłoną przeciwsłoneczną w tle.
Kilograf
[przypisy: przydomowa oczyszczalnia ścieków, suprasorb, szamba betonowe bielsko biała ]
[hasła pokrewne: azbest co to, grunty wysadzinowe, przewody elektryczne kolory ]

Comments are closed.