Architektura 21szego wieku : IM Pei nagrodzony Złotym Medalem RIBA Royal 2010

Królewski złoty medal RIBA na rok 2010 trafia do architekta, którego sława została zbudowana przez kilkadziesiąt lat konsekwentnego wytwarzania bardzo szczególnego rodzaju struktury.
często aspirował do, rzadko osiągnięty.
Charakterystyczne budynki IM Pei stoją pogodnie z elementarną godnością wysokiego modernizmu, wyrażając zarazem dynamikę rzeźby strukturalnej mięśni i subtelne dotyku wrażliwości na kontekst.
Dostarczony przez Royal Institute of British Architects (RIBA) w uznaniu całokształtu pracy, Królewski Złoty Medal jest osobiście zatwierdzony przez siedzącego brytyjskiego monarchę i jest przyznawany osobie lub grupie, która wywarła znaczący wpływ – bezpośrednio lub pośrednio na zaawansowanie architektury.
Ogłaszając nagrodę dla Pei w 2010 roku, Ruth Reed powiedziała: Royal Gold Medal został nazwany, często błędnie, nagrodą za całokształt twórczości. Read the rest of this entry »

Architektura 21szego wieku : IM Pei nagrodzony Złotym Medalem RIBA Royal 2010

von Gerkan, Marg und Partner Architects, Berlin / Autor zdjęcia: Marcus Bredt Nelson Mandela Bay Multi-Purpose Stadium zlokalizowany w Port Elizabeth to trzeci stadion zaprojektowany przez gmp architekten na Mistrzostwa Świata w Afryce Południowej.
Będzie gościł osiem gier, w tym mecze na 3.
i 4.
miejscu.
Sprawdź nasze ostatnio dodane stadiony przez gmp architekten (Moses Mabhida Stadium / Greenpoint Stadium) i zdecyduj, który najbardziej Ci się podoba! Więcej zdjęć i opis architekta po przerwie. Read the rest of this entry »

Architektura 21szego wieku : IM Pei nagrodzony Złotym Medalem RIBA Royal 2010

W Blogu wiemy, że w weekendy możesz odpocząć, cieszyć się swoim czasem i odpocząć.
Jednak wciąż pracujemy i prezentujemy najlepsze projekty, które mamy, więc obawiamy się, że przegapiliście kilka naprawdę świetnych rzeczy.
Na szczęście dla Ciebie, począwszy od dzisiaj, w każdy poniedziałek będziemy mieli najlepsze z naszych weekendów.
Sprawdź pozostałe dwie po przerwie.
Charred Cedar House / naf architect & design Strona znajduje się w dzielnicy, w której wiele tradycyjnych browarów sake zachowuje dobrą starą japońską ulicę z tynkiem i zwęglonymi ścianami cedru. Read the rest of this entry »