Posts Tagged ‘szamba betonowe’

Architektura 21szego wieku : II Nagroda w Konkursie Pop Music Center w Taipei / Studio Gang Architects

Studio Gang Architekci, wraz ze wspólnym oferentem JJ Pan i Partnerzy otrzymali drugą nagrodę w konkursie Taipei Pop Music Center.
Ideą tego projektu jest stworzenie centrum muzyki na żywo, które tworzy bogate i różnorodne doświadczenia odzwierciedlające scenę muzyczną Taipei.
Projekt łączy w sobie unikalne miejsca – duże i małe – z zamkniętymi przestrzeniami wewnętrznymi, zewnętrznymi i półzamkniętymi, tworząc gęstą architekturę miejską połączoną z doświadczeniem muzycznym.
Więcej zdjęć i pełny opis architekta po przerwie.
Koncentracja programu na zasadniczo jednym budynku oferuje dodatkową korzyść i rzadką możliwość uwolnienia przestrzeni dla dużego parku miejskiego. Read the rest of this entry »

Posts Tagged ‘szamba betonowe’

Tis AIIM zostali wybrani do zaprojektowania Pawilonu Łotewskiego na tegoroczny Shanghai World Expo.
Budowa rozpoczęła się pod koniec 2009 roku.
Więcej zdjęć i opis architekta po przerwie.
PAŁACE ŁOTEWSKIE Łotwa bierze udział w Shanghai Expo 2010 w ramach podtytułu Innowacyjne miasto nauki i techniki.
Filozofia i przesłanie przekazywane przez pawilon łotewski to Droga do szczęścia prowadzi poprzez harmonię między naturą i technologią. Read the rest of this entry »

Posts Tagged ‘szamba betonowe’

von Gerkan, Marg und Partner Architects, Berlin / Autor zdjęcia: Marcus Bredt Nelson Mandela Bay Multi-Purpose Stadium zlokalizowany w Port Elizabeth to trzeci stadion zaprojektowany przez gmp architekten na Mistrzostwa Świata w Afryce Południowej.
Będzie gościł osiem gier, w tym mecze na 3.
i 4.
miejscu.
Sprawdź nasze ostatnio dodane stadiony przez gmp architekten (Moses Mabhida Stadium / Greenpoint Stadium) i zdecyduj, który najbardziej Ci się podoba! Więcej zdjęć i opis architekta po przerwie. Read the rest of this entry »