Oczyszczalnia ścieków i panele
Ekologiczne gospodarstwa – podstawy budowlane

Budownictwo i architektura : AD Round Up: Lake Houses Część II

Posted in Uncategorized  by admin
September 2nd, 2019

Naprawdę niesamowite domy z jeziorami z Norwegii, Szwajcarii, Anglii i Nowej Zelandii na dzisiejsze Round Up.
Sprawdź pierwszą część tego wyboru tutaj.
I spójrz na pozostałe cztery po przerwie! Dom w Scaiano / Wespi de Meuron Ten dom na wakacje znajduje się na granicy małej historycznej wioski, która jest nadal dobrze zachowana.
Z okien roztacza się piękny widok na jezioro i góry.
Dojście do domu tylko pieszo.
Nie ma ulicy, która prowadzi blisko miejsca, co utrudniło budowę (czytaj dalej.) Dom z drewna w Caviano / Wespi de Meuron Dom położony jest w okolicy nowych budynków poza historycznym centrum Caviano, ze wspaniałym widok na jezioro i góry.
Dzięki srebrno-ciemnoszarym kolorom i czystemu kształtowi dom cofa się niepostrzeżenie i łączy się z naturalnymi kamiennymi ścianami otoczenia, a nie z niejednorodnymi budynkami (czytaj dalej.) Farm House / JVA Jest to mały dom dla dwóch historyków i ich dzieci, z widokiem na jezioro Mj.
sa na opuszczonej farmie, którą odziedziczyli.
Istniejący stary dom na podwórku nie jest ocieplony i używany do przechowywania gości.
Istniejąca stodoła musi zostać zburzona, ponieważ główna konstrukcja nośna jest zepsuta (czytaj dalej.) Hind House / John Pardey Architekci Klienci przenieśli się do raczej zwykłego domu z cegły i kafli z lat 70-tych nad brzegiem rzeki Loddon w na początku 2005 r.
i chciały się odbudować za pomocą zbudowanego w systemie domku z kontynentu, ale rozczarowały nas koszty i brak elastyczności, które to zaoferowały i tak do nas podeszły, ponieważ były pod wrażeniem domu około 400 metrów wzdłuż rzeki, którą ukończyliśmy w zeszłym roku (czytaj dalej.) Mountain Retreat / Fearon Hay Architects Rekolekcje górskie to niewielka budowla położona na wysokiej stacji krajowej, zajmującej 1300 hektarów na południowo-wschodnim brzegu jeziora Wakatipu w Central Otago.
Ten region Nowej Zelandii jest również znany jako Jeziora Południowe.
Jest to alpejskie środowisko utworzone przez silnie zlodowacone góry schist i porośnięte roślinnością pod linią śniegu z lasem bukowym (czytaj dalej.)
[patrz też: wiązar dachowy, hologramy els, okna rehau opinie ]
[więcej w: ciężar prętów, deskowanie, współczynnik przenikania ciepła styropian ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: ciężar prętów deskowanie współczynnik przenikania ciepła styropian