Oczyszczalnia ścieków i panele
Ekologiczne gospodarstwa – podstawy budowlane

Budownictwo i architektura : Londyńska “LidoLine” – Swim to Work na propozycję Y / N Studio

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Dzięki uprzejmości [T / N] Studio Dołącz do nas po przerwie na więcej.
Podobnie jak wiele miast utworzonych wzdłuż drogi wodnej dla celów przemysłowych, kanały Londynu zostały zapomniane, ponieważ funkcja kanału została zastąpiona innymi środkami transportu.
Szansa na przedefiniowanie tego rodzaju przestrzeni i ponowne wprowadzenie ich w życie miasta, zarówno w celach rekreacyjnych, jak i przemysłowych, jest z pewnością okazją do rozwoju infrastruktury społecznej i kulturalnej oraz ponownego zaangażowania się w utraconą część miasta.
Dzięki uprzejmości [Y / N] Studio Residents of London zapewne doskonale zdajesz sobie sprawę z niebezpieczeństw związanych z obecnym stanem dróg wodnych: śmieci i zanieczyszczenia są ważnymi sprawami, jak każdy, kto mieszka w zaludnionym mieście, może ręczyć za to.
Ale studio zajmuje się tym aspektem, proponując czystą, bezpieczną umywalkę, którą można wykorzystać do pływania, której obwód można wykorzystać do innych rozrywek, dzieląc się przepustowością kanałów zarówno dla obecnych żeglarzy, jak i nowych klientów.
Dzięki uprzejmości [T / N] Studio Technicznie, studio sugeruje, że drogi do pływania mogą być utworzone przez.
Oddychającą, wielowarstwową membranę, filtrującą detrytus i bakterie w malejącej skali ..
Dalsze włączenie stentów natleniających w kluczowych miejscach może również poprawić bioróżnorodność i czystość.
(przez DesignBoom) Dzięki uprzejmości [Y / N] Studio Celem jest tu wykorzystanie już istniejących warunków, które składają się na tkankę miejską Londynu.
Sugestia dostarcza historii, poczucia asocjacji i rozważenia na nowo.
Zamiast pomnażania terenów zielonych i otwartych pól, które zawodzą, gdy są one niedostatecznie wykorzystywane, niniejszy wniosek ma na celu zaproszenie działalności z powrotem do przestrzeni, która kiedyś była tak ważnym elementem gospodarczym i społecznym miasta.
Dzięki uprzejmości [Y / N] Wystawa prac studyjnych projektu jest obecnie prezentowana w Muzeum Ogrodów w Londynie do 20 października 2012 r.
Dzięki uprzejmości [T / N] Studio Referencje: Studio, The Guardian: Blog Architektura i projekt autorstwa Olivera Wainwrighta , Design Boom
[hasła pokrewne: wiązar dachowy, przydomowe oczyszczalnie ścieków, przeciski pod drogami ]
[podobne: pożar sadzy w kominie, olx podlasie, gołębie ozdobne allegro ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: gołębie ozdobne allegro olx podlasie pożar sadzy w kominie