Oczyszczalnia ścieków i panele
Ekologiczne gospodarstwa – podstawy budowlane

Budownictwo wczoraj i dzis : AD Recommends: Best of the Week

Posted in Uncategorized  by admin
September 2nd, 2019

Co tydzień mamy tak wiele dobrych postów, że nie chcemy, żebyś coś przegapił.
To dlatego od dzisiaj, w każdy piątek, przyjrzymy się najciekawszym projektom lub wywiadom tygodnia, które możesz zobaczyć.
Pozostałe cztery po przerwie.
Fujitsobo / Archivision Ten salon kosmetyczny znajduje się w dzielnicy Omote-sando w Tokio, która stanowi jedno z centrów wyznaczania trendów dla tej metropolii.
Budynek ma trzy otwory dachowe, które wlewają światło do wnętrza i które poprzez szczelinowe otwory w podłodze są doprowadzane do podłóg poniżej, docierając do parteru, który z kolei można zobaczyć z poziomu ulicy przez jego dużą szybę Okna (czytaj więcej.) Wywiady AD: OFIS Arhitekti Podczas pobytu w Chorwacji poświęciłem trochę czasu na zwiedzenie Lublany w Słowenii i wywiad z OFIS Arhitekti.
Praktykę tę założyli w roku 1998 partnerzy: Rok Oman i Spela Videcnik, absolwenci szkoły architektonicznej w Lublanie i Stowarzyszenia Architektonicznego.
OFIS wyprodukował dużą liczbę budynków w ostatnich latach, z bardzo dobrymi przykładami w budownictwie mieszkaniowym (czytaj dalej.) A Studio / Kamil Mrva Architekci Wyjątkowy inwestor, wyjątkowe miejsce, wyzwanie dla architekta.
Działka znajduje się w centrum miejscowości Kojetín, w pobliżu Nowego Jiczyna, na wzgórzu z widokiem na okolicę.
Intencją inwestora było odtworzenie dawnej stodoły w miejscu pracy i życia w pierwszej fazie, aw przyszłości budowa nowego domu rodzinnego w pobliżu.
Pierwotne ściany i słupy z piaskowca z 1862 roku zostały zachowane (czytaj więcej.) Warsztat / Daniel Moreno Początkowo przestrzeń do wzięcia była nasycona i niedostępna w niektórych zakątkach.
Nie było żadnego związku między ogrodem wejściowym a warsztatem, ponieważ pomimo posiadania okien ten związek został utracony.
Celem było oczyszczenie go wizualnie, wyczyszczenie ścian, stworzenie obszernych i praktycznych przestrzeni do przechowywania, uporządkowanie materiałów i ukrycie obiektów pracy (czytaj więcej.) Mistrzostwa Świata w RPA 2010: Greenpoint Stadium / gmp architekten Greenpoint Stadium został nazwa stadionu znajdującego się wcześniej w Kapsztadzie, który miał maksymalną pojemność 18 000 widzów.
Zaprojektowany przez gmp architekten, nowy Cape Town Stadium będzie gościć ponad 65 000 fanów piłki nożnej, którzy będą mieli osiem meczów Mistrzostw Świata (czytaj dalej.)
[podobne: przeszczep chondrocytów, okna rehau opinie, projekt przychodni lekarskiej ]
[przypisy: szafy na zamówienie, grunty wysadzinowe, allegro gołębie ozdobne ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: allegro gołębie ozdobne grunty wysadzinowe szafy na zamówienie