Oczyszczalnia ścieków i panele
Ekologiczne gospodarstwa – podstawy budowlane

Nowoczesna architektura : AD Recommends: Best of the Weekend

Posted in Uncategorized  by admin
September 3rd, 2019

W Blogu wiemy, że w weekendy możesz odpocząć, cieszyć się swoim czasem i odpocząć.
Jednak wciąż pracujemy i prezentujemy najlepsze projekty, które mamy, więc obawiamy się, że przegapiliście kilka naprawdę świetnych rzeczy.
Na szczęście dla Ciebie, począwszy od dzisiaj, w każdy poniedziałek będziemy mieli najlepsze z naszych weekendów.
Sprawdź pozostałe dwie po przerwie.
Charred Cedar House / naf architect & design Strona znajduje się w dzielnicy, w której wiele tradycyjnych browarów sake zachowuje dobrą starą japońską ulicę z tynkiem i zwęglonymi ścianami cedru.
Zimą, podczas sezonu warzenia piwa, z kominów z czerwonej cegły w browarach wyłania się chmura pary, a zapach sake unosi się w powietrzu.
- Spalony Cedr House.
stoi w takiej okolicy (czytaj dalej.) Penthouse sur Loire / Avignon et Clouet Stéphane Chalmeau podzielił się z nami tą wspaniałą modernizacją Penthouse a wykonaną przez francuskich architektów Avignon et Clouet w Nantes we Francji, dającą wspaniałe światło słoneczne wnętrzom, wykorzystując szklane przegrody zamiast solidnych ścian w tym kryty basen z niesamowitym widokiem na miasto (czytaj więcej.) Siedziba główna Sontatel / Architekci EXP + Archi-art + ANMA EXP Architekci + Archi-art + ANMA współpracowały przy projektowaniu siedziby Sonatel w Dakarze.
Długi budynek składa się z kilku warstw i zawinięty w geometryczną skórę.
Główne wejście do budynku jest nieznacznie podniesione, dzięki czemu masywna forma pozornie unosi się nad tymi, którzy wchodzą, a kolorowe tomy oznaczają różne działania, które uzupełniają główne biura (czytaj dalej.)
[hasła pokrewne: przydomowa oczyszczalnia ścieków, przydomowe oczyszczalnie ścieków, utylizacja azbestu ]
[przypisy: olx lipno, dom weselny projekt, olx świdwin ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: dom weselny projekt olx lipno olx świdwin