Oczyszczalnia ścieków i panele
Ekologiczne gospodarstwa – podstawy budowlane

Ze swiata architektury – Aktualizacja: MOCA / Farshid Moussavi

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Dean Kaufman / Dzięki uprzejmości MOCA Cleveland Niedługo po uroczystości otwarcia Muzeum Sztuki Współczesnej w Farshid Moussavi jest już dynamicznym centrum działalności miasta Cleveland.
Trzydniowy festiwal na początku października przywitał członków muzeów, gości spoza miasta i ogół społeczeństwa serią instalacji artystycznych, muzyki i rozrywki, aby pokazać najnowszą ikonę miasta.
Moussavi przyłączyła się do uroczystości i została uhonorowana za swoją lśniącą, fasetowaną formę na trzypiętrowym imprezie w muzeum.
Chociaż śledzimy postępy projektu od jego faz konceptualnych, musimy jeszcze zobaczyć, co tajemniczy czarny sześcian ma do zaoferowania pod względem przestrzeni galerii wewnętrznych i stref publicznych spotkań.
do teraz! Zobacz wspaniałą serię zdjęć wnętrz oraz piękne zdjęcia z zewnątrz autorstwa Dean Kaufman i Duane Prokop, aby uzupełnić nasz zestaw od czasu letniego.
Więcej po przerwie.
Zdjęcia podkreślają mocną stronę estetycznej strategii Moussaviego, ponieważ to, co wydaje się być solidną czarną masą, jest w rzeczywistości całkiem przejrzyste i przyjazne.
Gdy niebo zmienia się w ciągu dnia, budynek działa jak naturalne płótno, pozwalając niebieskawym kolorom i czerwonym / żółtym cieniom promieni słonecznych błyszczeć w jego szkle.
.
Dean Kaufman / Dzięki uprzejmości MOCA Cleveland.
To tak, jakby budynek działał dla ciebie ,.
mówi Farshid Moussavi, architekt muzeum.
- Są niesamowite momenty, kiedy zniekształcone odbicia tworzą coś w rodzaju nowej rzeczywistości.
.
Dean Kaufman / Dzięki uprzejmości MOCA Cleveland Sekcyjna jakość budynku zapewnia żywy stan lobby, z nakładającymi się platformami widokowymi, skupiającymi się nie tylko na sztuce, ale także na przemieszczaniu się ludzi, poprzez dominującą przestrzeń wzdłuż wielkich schodków.
Uwielbiamy pop koloru na wewnętrznej ścianie niebieskiej, a odważne ruchy wykonane w prostych formach i nieagresywnej palecie materiałów.
.
Dean Kaufman / Dzięki uprzejmości MOCA Cleveland Dyrektor wykonawczy MOCA, Jill Snyder, wyjaśniła: Wierzymy, że MOCA wnosi świetny budynek do Cleveland, który będzie stymulował krytyczne myślenie i animował wymianę społeczną.
MOCA rozszerza zakres i działania na wszystkich frontach, wspierane przez nową architekturę, która pozwala na elastyczność, niekonwencjonalność i możliwości technologiczne w prezentacji sztuki współczesnej.
.
Duane Prokop, Getty Images Rozrywka / Dzięki uprzejmości MOCA Cleveland.
Chcemy, aby budynek był doświadczeniem samym w sobie i odzwierciedlał rolę muzeum.
Moussavi mówi.
.
MOCA Cleveland isn.
Ta wielkie muzeum z historyczną kolekcją; chodzi tu o wystawy czasowe, które ciągle się zmieniają, tak dzieje się w sztuce współczesnej, a architektura powinna.
.
Dean Kaufman / Dzięki uprzejmości MOCA Cleveland Gratulacje dla pani Moussavi przy jej pierwszym dużym amerykańskim dziele.
czekamy na następny!
[przypisy: suprasorb, żuraw warsztatowy, przeszczep chondrocytów ]
[hasła pokrewne: szafy na zamówienie, grunty wysadzinowe, allegro gołębie ozdobne ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: allegro gołębie ozdobne grunty wysadzinowe szafy na zamówienie